| AnonymousM a întrebat:

>big grinbig grin< anticipat. Si sa nu uitam FuNdItSa love struck! :*

Răspuns Câştigător
| dublud a răspuns:

Aaaa...in general se mai inchide calculatorul?
ca si mie mi-a fost asa.
Sa nu fie de la procesor, cand e praf strans ventilatorul numai face fata si atunci se incalzeste foarte tare, si ca sa nu se strice se inchide, daca e asta du-te si cumparai un gel pentru procesor costa maxim 15 lei si pui pe procesor 1-2 picuri si 7-8 luni numai ai treaba.big grin
Daca nu e asta verifica memoria din C, poate pentru ca nu are destul spatiu se inchide...
Mult succes
pa pa

1 răspuns:
| sk8punk a răspuns:

Cine stie poate fi de la joc sau de la crack succes peace