| Jennny a întrebat:

Heii dragilor. Am si eu o intrebare. Am o problema cand incerc sa vizionez un film pe stick si il conectez la tv nu merge sa introduc subtitrarea. Am subtitrarea in acelasi folder cu filmul si cand incerc sa ma uit pe pc nu e nicio problema, merge sa ii pun subtitrare, dar cand il mut pe tv nu o pot introduce. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Schimba numele subtitrări in asa fel incat si filmul si subtitrare sa aiba acelasi titlu.

| Jennny explică (pentru Lazar_Sorinel_1994):

Oh Doamnee mercii mult de tot; nu stii de cat timp ma chinui xD

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns (pentru Jennny):

Nu ai pentru ce. Asa am fost si eu la inceput happy

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Vezi ce formate video accepta televizorul. Poate filmul tau nu are formatul acceptat de tv.