| camiitsu a întrebat:

Heii:* eu mereu cand dau cate 20-30 de cereri de prietenie imi apare ceva pe ecran care imi interzice sa mai intru pe facebook daca nu dau accept si eu dau si imi blocheza posibilitatea de a mai da cereri de prietenie timp de 30 de zile? ce sa fac sa scap de asta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti da oricui cereri.

| dgeko a răspuns:

Nu ai cum sa scapi trebuie doar sa fi mai atent/a cui trimiti cereri de prietenie pentru ca mai nou nu se mai accepta cereri trimise unor persoane cu care tu nu ai nici un prieten in comun.Am patit-o si eu

| MeowPattie a răspuns:

Ai grija la cine dai si tu cereri, la cei care nu ai prieteni comuni, sau pe care pur si simplu nu ii cunosti, te pot bloca. Te aceea stai 30 de zile fara sa mai trimiti cereri. Sper ca te-am ajutat, si fii mai atenta!