| Kida_5763 a întrebat:

Folosesc Mozila si mergea bine, insa de la o vreme nu se mai incarca paginile si nu se vad pozele. Ce pot face?

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă numai pozele și conțnutul flash din site-uri nu se încarcă(apar pătrate negre) ar trebui să actualizezi flash player-ul din Modzilla.Acțiunea asta se face folosind unelte/suplimente/pluginns
Loclizează Flash player și veficiă modului pentru actualizări.
Succes

| horia2012 a răspuns:

Descarca asta care nu e gratis dar 1 luna il poti folosi si dezinstaleaza cu el:
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/Your-Uninstaller.shtml
Restart.
Descarca ast agratis si fa o curatenie generala pentru ca s-a cam incarcat memoria browserului:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Restart
Descarca de aici ultima versiune (nu-l m-ai instala online) si instaleaza-l:
http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/

| stlucian a răspuns:

In History/dowload ai mai sters?
Ai mai actualizat Adobe Reader si Adobe Flash Payer?

Cred ca Chrome ti-ar putea fi de ajutor.

http://www.google.com/intl/ro/chrome/

e mai bun si o sa te inveti repede cu el mai ales daca urmaresti niste videotutoriale.

| IonutGaby a răspuns:

Il dezinstalezi folosind un program ca Revo unistaler, IObit Unistaler, apoi dai un restart si instalezi din nou o versiune mai noua.

| FoundYouLover a răspuns:

Eu zic sa verifici daca ai ultima versiune de Mozila si daca n-o ai sa-ti instalezi actualizarile. Si daca nu-ti merge dezinstaleaza-ti complet Mozilla, foloseste si un antivirus bun(eu recomand Avira) si CCleanear si apoi reinstaleaza-ti Mozila. Poate merge. BAFTA!

| TodyTza a răspuns:

Reiinstaleazal

| Emilian_Cosmin_1994 a răspuns:

Ai putea sa-ti descarci alt browser, ca Opera, sau Google Chrome, Iti recomand Google Chorme happy Funda?

| Alex911or112 a răspuns:

Pai, asta inseamna ca ai instalat prea mult in el, dezinstaleazal din Control Panel si reinstaleaza-l, daca nu mearga e din vina PC-ului sau ai instalat o bara stii tu dintraia care iti apare la motorul de cautare, caut-o in control panel add/remove... si stergele, dar ti-as recomanda Opera e mult mai bunwinking