| Lexi_2269 a întrebat:

Heii, guys! Am o problema big grin Nu stiu de ce nu mi se mai deschide Google Chrome`ul sad eram azi pe el si am incercat sa instalez Movie Maker, dar nu mai retin de pe site. Dupa rutina obisnuita "Next Next Finish" bla bla, dupa ce am dat finish s`a inchis tot ce aveam, facebook, mess si tot tot tot!; apoi, cand am incercat s-a deschis Chrome`ul nimic! Imi apare timp de o secunda-doua cerculetul ala albastru langa cursor, ca cica s`ar incarca, apoi dispare si nimic. Liniste! sad Ce pot sa faac? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Jolley a răspuns:

Probabil ti-a inlocuit browser-ul Chorme cu altceva...

| Jee354 a răspuns:

Incearca sa descarci Mozilla Firefox sau Safari.Sunt mai bune decat Google Chrome pentru ca Google Chrome cam face figuri si nu e binelaughing