| IoNuTzZz1997 a întrebat:

Heii, Mi-am cumparat un sistem audio 2.1 si l-am conectat la laptop. Problema este ca, imi arata la volume ca sunt conectate castile (headphones high definition audio device) si daca pun sa mearga pe Speakers HD audio device nu se mai aude muzica deloc in boxe. Care o fii problema? ce trebuie sa fac sa mearga cum trebuie?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

L ai cumpărat nou din magazin? Sau de pe olx? Poate trebuiesc facute setări din amplificator, sa debifezi iesire căsti off, si sa bifezi speakers, adica iesirea sunetului prin boxe, mai joaca te la el si vezi ca trebuie sa fie undeva in meniul aparatului setari, ce marca este sistemul?