| AlexDoKi a întrebat:

Salut, sunt interesat sa cumpar un sistem audio[boxe] cam pana in 150lei si sa fie destul de ok. Vreau sa le folosesc pentru jocuri/muzica. Niste sfaturi ca sa cumpar ceva bunicel si pana in 150lei? Multumesc!

P.S. : La sound am asa : High Definition Audi Device, NVIDIA High Definition Audio si NVIDIA Virtual Audio Device.

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Recomand sa faci efortul pana la R980T sau sa mai strangi niste bani. La 150 Ron nu ai variante de luat in seama.

http://www.price.ro/preturi_edifier_r980t_black_916866.htm