| XsupermenX a întrebat:

Heii mi s-a spart ecranul de la tableta pe jumatate ( ojumatate merge, si una nu merge unde e sparta nu se vede ) si vreau sa stiu daca se mai poate face?

3 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Trebuie doar schimbat displayul du-te cu ea la un gsm sau un magazin de telefonie (Orange/cosmote etc.) o sa iti dea mai multe detalii acolo.te va costa in jur de 300-400 de lei. BAFTA

| AlexClAuDiU a răspuns:

Am un prieten care si-a spart ecranul la tableta si daca tin bine minte cred ca a facut-o, sa stii ca depinde de ce tableta ai, de exemplu daca este de la o firma mai cunoscuta o sa coste mai mult... poti merge sa vezi daca poate fi reparata depinde cat este de rau, sa mergi undeva unde chiar este pe bune, am avut un ipod care nu se mai incarca am mers sa vad daca poate fi facut si a spus ca nu poate fi reparat cand am mers in Italia au spus ca poate fi reparat..mda.BAFTA SPER SA REUSESTI.

| Miitzuu a răspuns:

Da dar o sa te coste... de o sa te faca sa iei una noua happy