| Iakab_Camelia_1998 a întrebat:

Heii TPU. As vreau sa stiu ce ar trebui sa schimb la telefonul meu ( Samsung galaxy J5). Ieri l-am scapat si s-a spart ecranul.. dar telefonul inca functioneaza. dar nu se vede imaginea si nici touchscreen-ul nu merge... M-ati putea ajuta?

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Din pacate ai displayul spart probabil si trebuie inlocuit tot ansamblul display +touchscreen. Trebuie mers in service si facuta o constatare. S-ar putea ca sa coste mai mult decat face si sa fie mai ieftin sa-l vinzi de piese si sa iei altul SH.