| AlinaWat a întrebat:

Heii TPU, am cateva intrebari.

1.E adevarat ca la Nokia Lumia 520 nu merge bluetooth-ul?
2.E adevarat ca nu poti schimba ringtonul?
3.Mi-a mai spus cineva ca pentru a transfera melodii de pe PC pe lumia 520 ai nevoie de un program 'ZOME' sau ceva de genul,daca-mi aduc bine aminte.

As vrea sa cumpar acest telefon dar poate nu merge bluetooth-ul si se spune ca e sensibil, voi ce ziceti?
Ofer funda celui care raspunde la cele 3 intrebari si-mi da o parere in legatura cu Lumia 520 :3.

Răspuns Câştigător
| Rawr22 a răspuns:

Eu am lumia 520, un telefon foarte bun. Merge sa transferi prin blooetoth.
sa schimbi ringtone-ul nu merge decat cu melodiile lui sau printr-un program, oricum melodiile lui sunt destul de ok. Si poti sa transferi date de pe pc daca ai windows 7 pe calcuulator. Daca nu ai, merge cu program. Un telefon foarte bun, nu e sensibil, dar nici sa il trantesti non stop. E ok. Merge bine pe net, face poze ok. Daca ai alte intrebari anunta-ma pe privat.

| AlinaWat explică (pentru Rawr22):

Ok,stai o secunda, mai am cateva intrebari ^^.

| AlinaWat explică (pentru Rawr22):

Nu te pot anunta pe privat, am status junoir, sau ceva de genu.sad

| Munteanu_Sabina_1997 a răspuns (pentru AlinaWat):

Nu-i nimic... happy

6 răspunsuri:
| elena1403 a răspuns:

Eu am tel lumia 520. Nu merge bluetooth-ul. Nu mai mintiti cu acest tel lumea. Nu merita. Nu merge sa setezi nici pe vizibil nici pe invizibil. Nu merge nici schimbarea numelui. Nu merge sa trimit de pe alt tel pe lumia. nici pe laptop. Nu merge nimic. Nici nu se poate gasi lumia meu. Nu mai vorbiti in necunostinta de cauza. Elena!

| Munteanu_Sabina_1997 a răspuns:

Buna. Eu am Nokia lumia 520 si este foarte buna, chiar ti-l recomand. 1. Nu este adevarat, bluetooth-ul functioneaza 2. Poti schimba ringtonul ( folosind cablul de date pe care il vei avea alaturi de incarcatorul telefonului si casti ) 3.Nu iti trebuie nici un program. Sper ca te-am ajutat happy

| AlinaWat explică (pentru Munteanu_Sabina_1997):

Si pun melodiile de pe PC pe telefon cu usurinta, adica, ca la orice alt telefon?