| Sonni a întrebat:

Heii TPU! Am facut restore la iPhone 3GS cu sn0wbreeze si nu se mai aprinde. Am crezut ca e in DFU mode si am incercat sa il scot apasand Home + Power dar nu merge! Ce as putea face? Va rog ajutati-ma. Ofer FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii stiu pe baietii de la Pelicanul GSM si lucreaza destul de ok. Nu stiu de unde esti tu, dar daca esti din Bucuresti, merita sa le faci o vizita.
Sper sa nu fie prea tarziu, dar oricum poate fi resoftat telefonul. NU te mai baga tu in el si mergi la un specialist sa te rezolve. Cu cat te bagi mai mult, cu atat te va costa mai mult reparatia!