| InnocentSίn a întrebat:

Am o dilema..De cateva zile nu imi mai merge unitatea.Nu stiu ce s-a intamplat.Sa va spun cum a inceput totul.
Am downloadat un joc destul de mare dupa care am inceput sa ma joc cateva zile pe el.De la un moment dat pc'ul a inceput sa mearga din ce in ce mai greu,apoi foarte greu.L-am stins,pentru ca ma gandeam ca poate e o problema de la supraincalzire. Dupa mai multe ore, cand am incercat sa-l aprind din nou nu s-a mai aprins.
Am desfacut unitatea insa nu avea niciun cablu iesit si nu avea praf. Apoi am vazut un beculet, cred ca langa hard.Cand bagam unitatea in priza, acel beculet se facea verde, insa unitatea tot nu se aprindea.
Ce pot sa fac? puppy dog eyes sad

Răspuns Câştigător
| TeddyPaul a răspuns:

De ce nu mergi la un specialist?happyhappy decat sa umbli tu acolo ^ _ ^ mai bine dai 50 lei si til face ^ _ ^ parerea mea...bafta!

| InnocentSίn explică (pentru TeddyPaul):

Multumesc,am rezolvat. happy

| InnocentSίn explică (pentru TeddyPaul):

Multumesc,am reusit in cele din urma. happy

4 răspunsuri:
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Poate ai umplut hdd-u?
Cat de mare era jocul (sau ce joc macar)

| InnocentSίn explică (pentru LiviuAlexoiu):

San Andreas. Cred ca avea 6k nu stiu sigur.