| Piikaa a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o problema. Tocmai ieri mi-am instalat Windows 7 Ultimate si jos in bara in dreapta imi apare semnul de sunet si un x cum ar venii ca nu merge sunetul, am si incercat si asa este, nu se aude nimic! Problema este ca nu stiu cum sa-l pornesc, puteti sa ma ajutati? puppy dog eyes
Dau fundita la cel mai explicit raspuns! Adica cel care explica mai bine big grin
Multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| alex9569 a răspuns:

Iti trebuie driverul de sunet in gasesti pe net happy sau daca nu stiu unde sa intri add me dj_allexynoo