| FLAVIUS_4030 a întrebat:

Am instalat windows 7 pe un pc dar nu merge sunetul. Am instalat și driver-ul de sunet și degeaba. În bara de lucru din dreapta pe semnul de la sunet apare ca e oprit. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| IonutAxi a răspuns:

Salut, pai intra la control panel =>Sounds =>Sound Effect Manager =>Equalizer si vezi acolo da is date in jos. Le dai la mijloc. Sau poti sa il pornesti si din bara din coltul din dreapta. Succes

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

La windows 7 ii faci update la drivere, nu se instaleaza driverele vechi. Descarci doar update-urile placilor. Restul nu.

Răspuns utilizator avertizat