| Byanka_6376 a întrebat:

Heii TPU! Dupa ce criteriu sunt pusi la chatul de la facebook prietenii aia mai putin de la prima categorie nu de la cea de-a doua care se cheama "mai multi prieteni"?(de exemplu eu am o fata adaugata recent si nu am nicio treaba cu ea, nu am vorbit si nu I-am accesat nici profilul si totusi e in prima categorie ce cu prieteni mai putini)Prietenii astia or fii alesi si pusi acolo daca ei iti acceseaza profilul des? Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Sunt pusi aleatoriu(la intamplare), nu exista nici un criteriu.

| Alexandra987654 a răspuns:

Nu stiu sigur.
Eu cu majoritatea am vorbit dar am 4 cu care n-am vorbit in viata mea.Si eu as fi curioasa sa aflu.