| mindyabusiness a întrebat:

Heii TPU! happy Ieri mi-am reinstalat Pc-ul. Astazi am incercat sa descarc Adobe Flsh Player 11, dar in timpul descarcarii se opreste la 50% si zice : "Failed to initialize". Va rog ajutati-ma ca nu ma mai pot juca pe jocuri

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Foloseste utilitara asta pentru a sterge orice versiune veche din calculator http://download.macromedia.com/......player.exe
dupa instaleaza versiunile standalone (offline) de aici http://download.macromedia.com/......tive_x.exe (pentru Internet Explorer) si http://download.macromedia.com/......plugin.exe (pentru restul browserelor, de ex Firefox)
PS: posibil ca si din cauza calculatorului nu functioneaza pentru ca este foarte vechi si nu indeplineste cerintele de sistem http://www.adobe.com/products/flashplayer/tech-specs.html

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce reinstalezi pc-ul trebuie sa descarci numai de pe internet explorer. dupa ce iti descarcii ce iti trebuie, dezinstalezi mozzila sau ce browser folsesti si descarci un browser tot de pe internet explorer, pentru ca acolo se descarca securizat. Daca e vreun program naspa, internetul explorer nu te lasa sa descarci.

| Iliutz a răspuns:

SAll, incearca cand il instalez sa iesi de pe net si o sa mearga

| mindyabusiness explică (pentru Iliutz):

Nu merge nici asa tongue

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Problema aceasta apare atunci cand kit-ul de la windows nu este ok.
Incearca sa instalezi alta versiune windows.

O zi buna.

| mindyabusiness explică (pentru Kilobyte):

Cum adica sa instalez o alta versiune?
?

| Kilobyte a răspuns (pentru mindyabusiness):

Kit-ul Windows folosit de tine nu este ok.
Cere unui prieten alt kit de Windows si ai sa vezi ca dupa ce il instalezi nu o sa mai ai probleme cu Adobe Flash Player.

O zi buna.

| mindyabusiness explică (pentru Kilobyte):

Nu as putea sa download-ez de pe net? big grin

| Kilobyte a răspuns (pentru mindyabusiness):

Din pacate nu.

| mindyabusiness explică (pentru mindyabusiness):

Am Microsoft Windows XP Professional Version 2002 Service Pack 2
AMD Sempron(tm) 2200+ 1.50 GHz, 320 MB of RAM

| bistrita1984 a răspuns:

Adobe Flsh Player 10 incearca s-au mai vechi chiar

| Mircica3d a răspuns:

Failed to initialize.ce...Zi toata eroarea