| camiitsu a întrebat:

un program pentru inchiderea sau deschiderea la culoare a fotografiilor caut. stiti cumva vreun program?:*

9 răspunsuri:
| LolaGreen a răspuns:

Poti folosi Pizap ca acolo este ceva.Photobucket sau photoscape.

| Azµre a răspuns:

Ok, te chinui aiurea cu photshop, și alte programe!
Folosește Irfan View! Are 1 Mega! Se instalează imediat și ai o grămadă de setări! http://www.irfanview.com/

| Crucified a răspuns:

Photoshop, Photoscape sau picmokey. Picmokey imi place cel mai mult.
http://www.picmonkey.com/
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe Photoshop sau Corel, cele mai bune.Da un mesaj in privat, sau da add la YM: mikkydejo si te ajut eu.

Pupici.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Bineinteles! Incearca Photoshop, Photoscape. Sau online pe www.pixlr.com

| anaa5 a răspuns:

Photoshop este bun. e si usor de folosit. il descarci si gratis de pe internet. eu acest program il folosesc. succes! funda? kiss

| camiitsu explică (pentru anaa5):

Da-mi linkul ca nu il gasesc! pe privat

| Chelvin a răspuns:

Photoshop e cel mai folosit program de
edita poze.
Incearca, si daca nu sti cum se foloseste, cauta tutoriale, sunt sute.
fundita sad.