| anonim_4396 a întrebat:

Var rog sa ma ajutati. Cand ma conectez la internet prin wireless de pe laptop la o retea se conecteaza, imi arata "Acces internet", dar cand intru pe browser imi spune ca "se pot cere informatii suplimentare", iar internetul nu merge. Mantionez ca daca ma conectez cu un alt dispozitiv la aceeasi retea internetul functioneaza.Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Ai nevoie de WPA sau WEP Key. Acesta se gaseste pe fiecare Router. Pe eticheta din spate mai exact. Exista posibilitatea ca acestea sa fie schimbate. Deci nu merge figura cu Routerul vecinului.

1 răspuns:
| chiranvlad a răspuns:

Sigur nu ai ora si data corecta de aia nici nu iti merge ...schimba ora data si anul si iti va merge