| abc_5716 a întrebat:

Vrea sa-mi cumpar un lg ks360 love struck ce ziceti.isi merita banii?big grin ce alt telefon imi recomandati(touch screen sau tastatura qwerty)

Funda+un vot inteligenthee heehappy

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Uite aici un review :
http://www.gsm-portal.ro/ro/lg-ks360/
...sincer isi face banii dar mie personal nu prea imi place!
daca vrei telefon bun cu tastatura qwerty atunci ia-ti Nokia n8!
dai un ban, dar stii ca ii face!

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

O porcarie.
Iti recomand un efort pana la Samsung star. Are si el touchscreen si tastatura qwerty virtuala.

| Nicolelenaa a răspuns:

Telefonul este foarte bun.
Ți-l recomand.
Dar în legătură cu tastatura totul depinde de gusturile tale.
Eu una prefer touch dar dacă ție îți place cu tastatură nu te putem obliga noi să cumperi cu touch.
Gândește-te la ce îți este mai ușor de folosit.
Cel cu touch este mai silențios iar cel cu tastatură este în special pentru mesaje.

Succes! happy

| FuckOffPepper a răspuns:

Am eu LG ks360 e ff bun si is merita totii banii.are un pic de touchscrren * dar un pic).mie-mi place foarte mult

| abc_5716 explică:

De ce zici ca e porcarie?:O Nu imi place telefonul Samsung starbig grin Si tastatura aia qwerty e ff mica.nu nimeresc butoanelelaughing

| asy a răspuns:

Eu zic ca merita bani pentru ca are tastatura aiawinking