| RalucaRaluu2003 a întrebat:

Heii! happy Vreau sa nu imi mai poate trimite nimeni cerere de prietenie pe Facebook. Cum pot? FUNDAAA! laughing)))

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.Asta nu se poate, se poate doar sa iti trimita cerere de prietenie prietenii prietenilor tai, adica trebuie sa ai cel putin un prieten comun ca sa iti dea cerere de prieteni, daca nu are, nu poate sa iti dea cerere de prietenie
Ca sa ai aceasta optiune te duci la "settings" ( setari) apoi la "privacy" (confidentialitate) in partea stanga sus, o sa iti apara "privacy settings and tools" ) setari şi instrumente pentru confidentialitate) si dai la "who can contact me?" (cine ma poate contacta?) si selectezi "friends of friends" (prietenii prietenilor).

| Vvistula a răspuns:

Ai cautat in setari la privacy si nu ai gasit?