| LiimeXdx a întrebat:

Heiii :3 Am avut un cont pe LadyPopular dar mi-a fost furat...cum pot sa il recuperez? Nu imi merge adresa de email..Imi este dezactivat...Si totusi daca ar merge..nu ma lasa sa accesez mesajele.
Se poate sa il recuperez si fara email? Cunosc persoana care l-a furat.dar m-a blochat pe facebook si nu pot lua legatura cu ea...
Cine ma ajuta? sad

Răspuns Câştigător
| kpoplover21 a răspuns:

Buna! Pai, poate persoana respectiva cand a intrat in joc pe contul tau a schimbat email'ul si/sau parola si din cauza asta nu poti sa intri.
Daca a schimbat email'ul din joc nu mai poti primi nimic si nu stiu daca il mai poti recupera... in fine
Uita'te pe forumul site'ului si poate gasesti ceva informatii. :)
sau aici :http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=132&t=5905
Bafta!