| ILikeSummer a întrebat:

Heiii:* >Buna.big grin<
Am şi eu o intrebare.Cand ma adaugă cineva in lista de mess, nu imi apare atunci. Trebuie sa ies si dupa sa intru ca sa ii pot da accept. Inainte imi aparea pe loc. Acum nu. Ştiţi voi care este problema, va roog.happy Cel care da raspunsul cel mai bun, va primi funda, promit!happy
Va multumesc si scuzati categoria.blushing

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Cel mai probabil ai ultima versiune de yahoo messenger, care dupa mine are multe bugguri, eu folosesc messneger 10 si nu am nicio treaba, in schimb cand foloseam ultima versiune si anume 11.5 imi facea si mie aceleasi probleme incluzand faptul ca nu imi arata fisierele de mi le trimetea cineva si nu aveam cum sa le primescwinking pentru orice eventualitate reinstaleazal din nou si vezi cum face. daca nu incearca o versiune mai veche happy

5 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie straight facestraight facestraight face|P|

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Probabil sunt prea multe persoane în lista ta de mess. Dacă nu, ai putea să încerci o versiune mai nouă.
Pa, pa.

| 00Criss00 a răspuns:

Descarca o versiune mai noua

| EugenShiAtat a răspuns:

Pai ai incercat sal dezinstalezi si sa descarci alta versiune mai buna >3? :* funda?

| DraCuShoara a răspuns:

Cred ca ai prea multi in lista...thinking big grin