mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Am si eu o problema cu mess-ulsad Cand intru nu imi apare id pe care le am in lista sad Se vede totul albsad Ce trebuie sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Si mie mi s-a intamplat. Cand m-am logat si am vazut totul alb, am dat Sign Out, si dupa a mers. Daca nu merge nici asa iti sugerez sa reinstalezi Mess-ul, iar versiunea curenta sa o inlocuiesti cu una mai noua.
PS : Paul, cred ca nu asta e problema. Pentru ca chiar daca nu e nimeni offline, grupurile create tot apar. Deci daca nu e nimeni intrat iti va arata la grupuri (0/0)
Succes!happy

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai nu stiu. poate ai bifata optiunea aia "hide offline contacts" si nu e nimeni online. stiu e cam stupid da nahlaughing. Mai bine incearca o reinstalare a mess-uluihappy

| deejayra a răspuns:

Poate ti-a aflat un nesimtit/a parola si ti-a sters id-urile

| mrsolo a răspuns:

Reinstealza messengerul sau alege alta versiune, in cel mai rau caz fa o scanare de virusi!

| dorincosti a răspuns:

Incearca Ctrl+h.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)poate au plecat toti in tabara
nu stiu ce sa faci thinking incearca cu ctrl+F

| ionel_2939 a răspuns:

La fel si mie mi s-a intamplat mai intii apesi pe Sign out iardaca nu merge reinstaleaza mess-ul