| dmrtr a întrebat:

Heiii TPU! big grin
Am si eu un Vodafone smart 858 si un Samsung galaxy ace plus! Doresc putin ajutor, la Vodafone smart 858 sunt jos 4 butoane cu touch care lumineaza... unde trebuie sa dau ca sa nu mai lumineze ( tin sa mentionez ca este cu android 2.2.2 Froyo )
Ps : am cautat si in setari dar nu am gasit unde ar trebui sa dau
Funda! tongue

2 răspunsuri:
| Dontforgettosmile a răspuns:

Setari-Ecran-Durata iluminare tasta atingere (ultima varianta de jos)- 1.5 sec.; 6 sec.; INTOTDEAUNA DEZACTIVAT-Intotdeauna pornit.

| JulianParaschiv999 a răspuns:

Mi se pare ca la... Setări>>Display>>Touch Key Duration (ultima de jos) și îți alegi dintre:*On *Off *1. 5sec *5sec... Sper ca ți-am fost de ajutor laughing))