| dmrtr a întrebat:

Heiii TPU! big grin

Am si eu un Vodafone smart 858 si un Samsung galaxy ace plus! Doresc putin ajutor, la Vodafone smart 858 sunt jos 4 butoane cu touch care lumineaza... unde trebuie sa dau ca sa nu mai lumineze ( tin sa mentionez ca este cu android 2.2.2 Froyo )

Ps : am cautat si in setari dar nu am gasit unde ar trebui sa dau

Funda! tongue

Răspuns Câştigător
| kasapelkspkasapel a răspuns:

Scuze, acum am citit mai bine, mi s-a parut ca te referi la galaxy ace plus. scuze

2 răspunsuri:
| kasapelkspkasapel a răspuns:

Salut. setari >> dispozitiv AFISARE >> gerenal DURATA ILUMINARE TASTA ATINGERE happy

| dmrtr explică (pentru kasapelkspkasapel):

Mie nu imi apare asa... tu ai Vodafone smart?

| kasapelkspkasapel a răspuns (pentru dmrtr):

Scuze, acum am citit mai bine, mi s-a parut ca te referi la galaxy ace plus. scuze