| Bianca1992013824 a întrebat:

Helaaaau!:3
Am reinstalat Windows-ul acum cateva zile si nu îmi merge netul la laptop deloc.Sunt praf la chestii de genul, când încerc sa activez internetul îmi da eroarea. 651. Vreo idee ce as putea face? ^_^

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inseamna ca-i lipsesc drivere-le. Instaleaza Adobe Flash PLayer.
Apoi intra pe site-ul asta: http://www.driverscloud.com/en
Agent Installation/Automatic Installation si se va descarca un fisier. Instalaza-l si apoi dai Start The Detection si te uiti in My Drivers. Vezi ce gasesti acolo si instalezi. Succes!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai router?

| 732386761 a răspuns:

Pai daca doar cu Windousul acela nu merge inseamna ca i lipsesc niste setari