| BountyLoverXD a întrebat:

Helau! De cand mi-am instalat chrome, la youtube, foarte des, cand dau click ep videouri sau orice altceva mi se deschid alte pagini cu tot felul de prostii ex adcash, castiga o bicicleta, ruleta banilor, jocuri gen travian, big farm, si tampenii de astea, si deja e foarte enervant, cum pot sa la blochez sau sa scap de ele cumva? P.S.: la mozila firefox nu am problema asta

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

Poti sa scapi de ele si de alte reclame definitiv daca instalezi AdBlocker. Du-te pe ChromeStore si cauta AdBlocker la sectiunea extensii.

| BountyLoverXD explică (pentru bortanradu):

Dar e gratis? Nu cumva e doar o perioada gratis si apoi costa? :/ happy

| bortanradu a răspuns (pentru BountyLoverXD):

E compelt gratuit. Asta e partea faina happy

| BountyLoverXD explică (pentru bortanradu):

Ok, mersi, mi l-am instalat si m-a scpaat de probleme! happy

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Ai o extensie/addon pe care l-ai instalat aiurea. Se poate dezactiva din optiuni.