| DarkAngel0o0 a întrebat:

TPU am o problema cu messenger-ul. Nu pot sa intru pe ID meu iar parola este corecta la fel si ID. Pe mail pot intra dar nu pot intra in lista cu contacte.Am reinstalat messul si tot nu a mers. Cand vreau sa intru imi scrie asa :,, Yahoo messenger troubleshooter". Mentionez ca pe alte ID pot intra. Dau funda celui care ma ajuta. happy

2 răspunsuri:
| 14andrei1990 a răspuns:

Ceau am avut si eu aceeasi problema. de o saptamana am tot incercat sa intru pe me messenger dar nu mergea pana azi cand am intrat pe mail si mi-am actualizat informatiile (parola), incearca sa intri la creaza un sigiliu si urmareste pasii descrisi acolo si intra pe mess. sporr

| DarkAngel0o0 explică (pentru 14andrei1990):

Tot nu-mi merge frate crying