| 20raisa28 a întrebat:

Hello, am facut un abonament la picsart mai mult din greseala cel 150 de lei cred pe an, am intrat la abonamente Apple si cred ca l-am anulat deoarece scrie cu rosu "Expira pe 5 mai, Abonamentul dvs. va expira in curand".
Stiti cumva daca abonamentul chiar a expirat sau ma trezesc ca o sa-mi ia 150 de pe card pe 5 mai?
Mersi

3 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Daca abonament-ul e facut pe Google Play/app store intri în magazin play, la setări, apoi la "plați și abonamente" sau ceva de genul. De acolo îl poți închide.

| 20raisa28 explică (pentru DonMoldo):

Pai imi scrie "expira pe 5 mai, abonamentul dvs va expira in curand" asta scrie cu rosu, presupun ca l am inchis