| cosminzk8 a întrebat:

Hello happy As vrea si eu ceva recomandari, as vrea sa imi iau un telefon nou, ce stiti voi mai bunicel pana in 500 lei(inclusiv), nu am preferinte gen: nu conteaza daca are touch screen, card "x" gb, sa fie pana in pret atat big grin mersi! funda pentru ce telefon imi place mai mult big grin

Răspuns Câştigător
| LImbuTsaa a răspuns:

Iti recomand Samsung i5500 Galaxy 5 - Eu am telefonul de 3 luni di sunt foarte multumit! Este foarte rezistent daca are ceva importanta!

2 răspunsuri:
| Megas a răspuns:

Nokia e5, este foarte bunwinking

| DirtyT a răspuns:

Motorola FlipOut, singurele diferente pur tehnice fata de Galaxy 5 este camera, care aici are 3.15 megapixeli si tastatura qwerty. L-am folosit o vreme si am fost multumit de el.