| alexsaxx2323 a întrebat:

Merita sa schimb telefonul personal Iphone 6 in schimb pentru s7 edge?
Ma sfatuiti sa fac aceasta miscare ori sa mai astept?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Nu vad cine ar vrea sa schimbe un S7 cu un Iphone 6...probabil are ceva probleme cu el, altfel e tantalau rau...

| Alindinu472 a răspuns:

Eu nu as schimba Iphonul, e mult prea bun, poate dacă nu ai probleme cu el, e păcat să îl dai la schimb, cine știe ce probleme are s7 edge.
NU RECOMAND, dacă îl dai la schimb s-ar putea sa regreți aceasta alegere...

| Alindinu472 a răspuns (pentru Alindinu472):

Poate daca ai probleme cu el*

| GKev a răspuns:

Eu zic ca merita, dar sa fi sigur ca acel S7 edge nu are probleme.