| agatti a întrebat:

Hello! Cum pot afla adresa de la care ma suna cineva, de pe un telefon fix? Cunosc numarul si ma intereseaza adresa unde e instalat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Adresa unui numar de telefon NU apare niciodata. Cauti in Cartea de telefoane sau ceri la Informatii, contra cost.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Mi s-a intamplat pe Vodafone. Cineva din tara ma cauta, iar eu aveam telefonul inchis. Am ramas perplex pentru ca ei aveau nevoie de mine si nu invers.