| nevermindpeople a întrebat:

Hello. Imi poate spune cineva cum intru in arhiva calculatorului? Pls. Urgent. FUNDA la cel mai bun raspuns si EXTRAVOT la celelalte.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ce windows ai si arhiva carui program o cauti? Daca arhiva din yahoo o cauti la vista si w7 C\utilizatori\numele de utilizator\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\id-ul\Archive\Messages\id, la xp se afla in program files\yahoo...

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Doar in history care iti arata paginile pe care ai intrat pe internet. De arhiva la calculator nu am auzit. Doar recycle bin.

| andrei90tm a răspuns:

Ce vrei sa spui prin arhiva calculatorului?
te referi la registru? ( Start > Run > regedit > ok ) sau?

| Sabiina a răspuns:

Alt f4

| danynyo a răspuns:

Foloseste un program din, tcup"-