| Exeemii a întrebat:

Hello!
Mai multor persoane li s-a actualizat facebook. Acum au posibilitatea sa isi puna status, iar langa, chestii de genul "se simte fericit" etc.
Mie insa nu. Ce pot sa fac sa imi apara si mie?
Sper ca s-a inteles ce am incercat sa spun laughing.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Diiaanna a răspuns:

Trebuie sa iti setezi fb in engleza, English(Uk), de la setarile contului. Dupa ce faci asta o sa poti si tu sa faci asta.

2 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

S-a ajuns la împărtăşirea publică până şi a stării psihice în care te aflii?

| miruna854 a răspuns:

Pai nu stiu ...as vrea si eu sa stiu! Daca afli vreau si eu mesaj :*