| AnonimM2111 a întrebat:

Hello.Recent mi-am sters contul de whatsapp.Stiu ca dupa un an se plateste.Intrebarea mea estebig grinaca eu mi-am sters contul de whatsapp, dupa acest un an mai platesc? Scuzati categoria.Dau funda celui/celei care ma "lamureste". Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu am whatsapp de 1 an si jumatate, si nu am platit nimic pana acum, bine nu am avut mereu aplicatia pe telefon din cauza ca fostul telefon nu avea memorie suficienta si nu aveam cum sa instalez aplicatia, dar de 4 luni am whatsapp si cand mi l-am instalat pe noul telefon nu mai scria nimic de plata si nici cate luni mai am pana sa platesc.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand nu exista cont de whatsapp, si de platit se plateste aplicatia

| Vanqu1sh a răspuns:

Nu exista "cont" pe whatsapp, ci te inregistrezi cu numarul de telefon, odata activat asa ramane, daca iti dezactivezi contul asta nu inseamna ca ti se resteaza trial-ul. Sarbatori fericite!