| Lary23 a întrebat:

Hello! Stiti cumva ce pot sa fac in cazul in care contul de facebook mi a fost spart? Doresc ca persoana respectiva sa nu aiba acces la el, prin urmare sa l inchid cumva? Stiti vreun contact FACEBOOK? mersi!

6 răspunsuri:
| Emilian86 a răspuns:

Poti solicita o noua parola motivand faptul ca ai uitat parola sau daca intri pe cont pe undeva pe la setari cont ai optiunea de dezactivare a contului respectiv... Sper ca am fost destul de explicit.

| Lary23 explică:

Pfff.cineva mi l a spart! deci nu am acces la el.nu ma pot loga, nu pot schimba parola.nimic crying va rog spuneti mi cum sa procedez sa l inchid? nu i pot contacta pe ei? sa l inchida ei? offff

| traceurpkvictor a răspuns:

Pai sa intri la contul meu si sa iti schimbi parola daca a ramas tot aia daca nu nu se poate face nimic sa ai putea sa iti faci alt cont si sa-l injuri pe ala care ti la spart (funda?)

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

1. Du-te aici si completeaza ce iti cere https://www.facebook.com/recover.php.
2. Urmareste instructiunile din email.
3. Shimba parola.
4. Fa-mi un sandwish bun bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Adde_5945 a răspuns:

Eu spun sa iti schimbi parola. Daca nu, poti sa il inchizi si sa iti faci un cont nou. Succes!