| Karinna1 a întrebat:

Hello TPU! am un card de la un aparat fato si nu ma lasa sa vad pozele imi apare ca ii format "HPE file" cum pot sa vad pozele? si nu ma lasa nici sa imi copiez pe calc si am incercat si pe alt calculator si tot asa imi arata! ce sa fac help!

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Te ajut eu trebuie un driver pnt usb pc tau instaleaza programul asta driver scaner dupa aia ati cauta automat driverul til descarca dupa aia trebuie instalat o sa-ti ceara restart sa aiba efect bafta