| amos5000 a întrebat:

Hello TPU ce firma este mai buna Apple sau Samsung iphone5 sau s3?

Răspuns Câştigător
| Hikarie a răspuns:

Eu personal iti pot spune ca prefer mai mult Apple si iPhone 5.
Am unul si sunt foarte multumita de el, este un telefon bun, de calitate, cu un design frumos.
Daca ar fi sa aleg acum nu mi-as mai cumpara alte produse (si aici ma refer la telefon, laptop, tableta) de la alte companii, numai cele de la Apple.
Sunt foarte bune.

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

S3...totusi eu zic sa astepti inca vreo 3 luni pana se lanseaza s4

| Ezio13 a răspuns:

S3