| madalinaelena97 a întrebat:

dintre-e Apple si Samsung pentru tablete ce firma imi recomandati si daca se poate si tipul

Răspuns Câştigător
| claudio69clau a răspuns:

De la Samsung, Samsung Galaxy Tab 10.1 asta ar fi cea mai buna happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SDavidS a răspuns:

Buna happy Tableta Apple "The New iPad"
este cea mai buna tableta din lume pe acesta ora. Funda?

| madalinaelena97 explică (pentru SDavidS):

Multumesc....cred ca m-am certat cu tata toata ziua pe tema asta, eu sunt fan Apple, dar tata zice ca e o risipa de bani cand exista Samsung. daca nu cer prea mult totusi care ar fi cea mai buna tableta de la Samsung, ca la Apple e iPad 3

| SDavidS a răspuns (pentru madalinaelena97):

De la Samsung e Samsunng Galaxy Tab 7.7 dar nu stiu de ce nu-mi-a dat funda?