| Cátálin_Vlad_1993 a întrebat:

Hello TPU!
Cum as putea sa îmi fac un cont de utilizator pe Windows 7 ascuns care sa il pot activa si dezactiva fără a stii parola administratorului
Am gasit ceva pe net dar ca sa il activez trebuie sa deschid cmd.exe si sa il activez de acolo,dar eu nu am acces la contul administrator ca sa pot face asta.
Am încercat cu CD-ul de instalare pentru ca prin el poti deschide cmd-ul dar nu merge sa il activez de acolo, zice ca nu exista acel cont.
Pe scurt vreau sa intru pe calculator fără ca mama mea sa stie (am parola)

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ce sa dezactivezi windowsul? ala nu se dezactiveaza asa