| Lalalalalalalala a întrebat:

Hello TPU! kiss Cum se numesc televizoarele alea care se prind in perete...confused? si unde se gasesc? da sa fie plasme...Thnkskiss:X

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Pai mai toate plasmele se prind.Sa aiba suport care sa permita asta.A mea are niste gaura mai mari pentru surub.

| hartex100 a răspuns:

Taran e romanul asta. Ba frate da voi daca nu stiti cat face 2 + 2 scrieti pe TPU doamne. Se gasesc in MAGAZINE de electrocasnice si se numesc PLASME LCD'URI LED'URI

| TurboBoost a răspuns:

Poti prinde si o plasma obisnuita in perete. exista suporti speciali