| eduardos123 a întrebat:

Hello TPU happy ziceti-mi un pc bun sa mearga jocuri mai noi maxim 14 milioane funda mare happy

Răspuns Câştigător
| awspam a răspuns:

Decat sa dai bani pe ciurucuri din magazin mai bine iti iei unu la mana a doua, cu 200 de lei la care iti mai bagi doua piese si cand ai invatat tu ce si cum dupa vre o doi ani te apuci si iti faci tu unu din bucati cum iti palace tie, nu merita sa dai bani pe alea din magazin asa zise noi, ca aia iti iau bani pe nimic, parerea mea, pisate pe ea garantie

4 răspunsuri:
| restroccck a răspuns:

Dell, XP sau Apple happy sper ca am fost de ajutor happy

| Iusty15 a răspuns:

Frate cu 14 milioane te duci la un centru gen Asus/turbozone sau la o reprezentanta unde se vand pc-uri laptop-uri etc si iti fac un pc teavaaa.ei te indruma ce piese sa iei, ti-le monteaza dar sa le spui de la inceput ce buget aiwinking sper ca te-am ajutat, astept funda

| Zahhak a răspuns:

Cu procesor mare. ram mare. hard mare. placa video ff mare. si o plasma ca monitor. Adk un pc care incepe de la 2.000 lei si se termina la 3-4.000 leiwinking

| awspam a răspuns (pentru Zahhak):

Ce procesor mare adica sa aiba 30 de kg ram de 100kg si hard supermare de 500 kg adica totul sa fie extrem sa cantareasca o tona sa fie mult fier pe el adica extrem de greu sa fie, ideea e, daca e mare si mananca curent de il usca cred ca trebuie sa si merite, ia un server daca tot vrei viteza un dulap il pui in camera si ai viteza pana la cer si inapoi, pun pariu ca nu e nimeni aici sa aiba un dulap in camera cu aerconditionat in el