| AlexyLuvvU a întrebat:

Help! Am(ma rog, tata are) o alarma Alarma auto Eagle Master MF 100 la masina, de ce se blocheaza si nu mai permite pornirea motorului? Cum se poate reseta din nou fara ca masina sa fie blocata la contact? Fundita happy

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Are un releu patrat negru si prin el trec contactele key de contact, strapeaza cele 2 fire direct pe releu prin introducerea papucilor fortat unul in altul si astfel sari peste blocaj.