| OohAnamaria a întrebat:

HELP! Am o problema cu Microsoft Word 2007.Nu ma lasa sa il folosesc(si am teme de facut).Imi tot zice,, This modification is not allowed because the selection is locked".Si apoi imi zice ca trebuie sa o activez.Wtf?! Vreau sa il folosesc si eu o data si atunci nu ma lasa...Ce ar trebui sa ii fac?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să folosești programe care nu sunt piratate. Sau freeware - gen Open Office. http://www.openoffice.org/download/
Sau WordPad, integrat în Windows.

| OohAnamaria explică (pentru mihai69):

Usor de zis, imposibil de facut in cazul meu

| mihai69 a răspuns (pentru OohAnamaria):

Cam greu de crezut că nicio variantă din cele trei nu e posibilă.