| AAAdelin a întrebat:

RASPUNS URGENT! Am android 4.0.4 pe Samsung galaxy gio si am o problema, nu imi merge camera, adica nu pot nici macar sa vad, imi apare negru, ce pot face?
Su cu Bluetooth e la fel, nu mi se activeaza, cine ma ajuta primul Funda+Vot!

2 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Si ce daca e piratat? Unde gasesti tu unul de cumparat?

| AAAdelin explică:

Am incercat sa ii dau la setarile din fabrica, insa tot ce face e sa reseteze aplicatiile si configurarile, ICS-ul ramane instalat si nu stiu cum sa revin la 2.3.3 (asta o aveam inainte )
Daca poti sa ma ajuti cu o instalare manuala pentru 2.3 sau macar sa repar chestia ca sa imi mearga Camera.