| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Help,cum faci sa apara doar un nume la numele de profil de facebook? adica in loc de Roxana Popescu sa apara doar Roxana.

6 răspunsuri:
| Roxxetteeeeeeeeeee explică:

Vad ca mi-am schimbat numele de 4 ori si nu mai pot acum sad

| Athée a răspuns:

Din setari, dar ai grija ca daca ti-as schimbat numele de 3-4 ori nu mai merge. Fa-ti alt facebook daca e asa. Bafta.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Ufff laughing stii cat am cautat si eu laughing
Trebuie sa scrii Roxana Popescu... apare profilul si pe urma dai,, blackspace`` doar o data, nu tii apasat si se sterge Popescu love struck
Sper sa reusesti, te pup love struck daca nu merge imi spui si incerc sa iti explic mai bine love struck

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

De la setari poti sa faci asta, sigur o sa te descurci

| Denis131 a răspuns:

Uite deci dai la *(optiuni)si dai setarile contului si la prenume scrii Roxana si la nume nu scrii nimic dar daca ai invers scrii la nume Roxana si la prenume nimic.Bafta!