| Dinnozzo a întrebat:

Help! Cum pot conecta un hard de la un calculator la un laptop? Pe acel hard aveam chestii importante! Funda

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Cu un adaptor IDE sau SATA depinde de ce model e HDD ul tau, dar actualele adaptoare sunt si IDE si SATA.
Singura problema care o vad eu e timpul de livrare al produsului si/sau pretul acestuia in jur de 100 RON (unu bun).
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare poti trage un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro

| trolololo a răspuns (pentru jabiilord):

Da ***? Un calculator are HDD de 3.5 inch iar laptopul are 2.5 inch. Degeaba își adaptor.
Un rack e mai ieftin și îl conectează prin usb...

1 răspuns: