| anonim_4396 a întrebat:

HELP! HRLP! crying( am aprins laptopul si imi zice An unauthorized change was made to windows. si apoi LEARN MORE ONLINE si Close. Ma ajutati va rog? Am 14 ani si e Laptopul surorii mele nu vreau sa stric. imi vine sa plang in mm crying

4 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

:\

| MasterGamerEddy a răspuns:

Pai sunt 2 solutii
1.Intri pw Microsoft si te informezi
2.il reinstalezi dar sa poti pastra ce-i in hard

| GalatiCalculatoare a răspuns:

In mod aproape sigur ai instalat Windows Vista. Problema vine de la faptul ce Vista a incercat sa faca un update insa antivirusul nu i-a permis. Pentru a rezolva problema trebuie sa intri in Safe Mode with Networking ( cum se face gasesti aici: http://www.blog.comp-service.ro/......afe-mode/) apoi dezinstalezi antivirusul si faci update la Windows. La sfarsit restart si cam gata.

| dementialdenebun a răspuns:

Inseamna ca ai schimbat ceva la Windows, nu inseamna neaparat ca tu ai facut asta, stai linistit nu e nici o problema, cu o reinstalare de windows isi revine.