| alexuL97 a întrebat:

am o problema cu laptopul... Ieri mi-am actualizat softul pe iPhone de pe laptop cu iTunes. Toate bune si frumoase pana am stins laptopul. Când am vrut sa-l deschid iar, mi-a apărut o eroare cum ca " An unauthorized change was made to Windows". Am dat pe "Learn more online " si după câteva minute apare "You mat be a victim of software counterfeiting". Ce sa fac? Va rog ajutati-ma...

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ai windows pirat?

| alexuL97 explică:

Nu stiu, un prieten l-a instalat. O sa trebuiască sa îmi reinstalez Windows-ul?