| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, sunt la bunici si au un calculator mai vechi, fara boxe si nu se mai aude nimic nici pe jocuri sau pe youtube, inainte se auzea, are si BS. player free si Winamp, filmul se vede, dar de auzit nu se aude nimic, am dat volumul peste tot la maxim, dar tot nimic, asa ca va rog din suflet ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Nu ai pentru ce. sper ca te-am ajutat. happy

9 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cum vrei să se audă dacă nu ai boxe?

Răspuns utilizator avertizat
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Si eu am aceeasi problema la calculator.
este de la placa de sunet. trebuie sa cumperi alta.

Răspuns utilizator avertizat
| FursecCuCiocolata a răspuns (pentru AlexDudu):

Pai s`a stricat. k si in cazul meu mergea, iar dupa cateva saptamani nu a mai mers. poti desigur sa chemi si pe cineva care se pricepe la calculatoare dar mie mi-a spus tot cineva de e TPU ca este stricata placa de sunet.

| VladimirPutin a răspuns (pentru AlexDudu):

Bă nea dudu ia niște boxe de 3 lei și se aude sau s-a bulit windows-ul

Răspuns utilizator avertizat
| FursecCuCiocolata a răspuns (pentru AlexDudu):

Nu ai pentru ce.happy
ma bucur ca ti-a mers!

| FursecCuCiocolata a răspuns (pentru AlexDudu):

Nu ai pentru ce. sper ca te-am ajutat. happy